ВГору

Репродукційно-інкубаційний період

Репродукційно-інкубаційний період розпочинається в березні місяці та триває аж до кінця травня. У цей період маточне стадо виводиться з стану анабіозу, висаджується на спеціальні столи в приміщеннях, які ми називаємо "репродуктарні". За два – три тижні починається відкладання ікри в горщики з землею, які кожного дня потрібно змінюювати та переносити в приміщення для відстоювання на декілька днів.Зміцнені кокони ікри дістаються з ґрунту та переміщуються в інкубаторну, де вилуплюється мальок. Наші репродуктарні та інкубаційні зали збудовані з дотриманням усіх будівельних вимог із повністю комп`ютеризованими процесами клімату, рекуперації та освітлення, що виключає людський фактор та створює ідеальні умови на даних етапах.

Літній парк

Наш літній парк станом на 2018 рік складає 1га земельної площі, поділений на поля та огороджений спеціальними дерев`яними конструкціями з агротканиною і зафіксованою по периметру сіллю, що запобігає розповзанню равликів. Перед висадженням малька, поля засіваються спеціальною агрокультурою – різновид ріпаку. При досягненні певного розміру рапсу та сприятливих погодних умов розставляються щити для можливості годівлі та захисту равлика від сонця.

Збір Очистка Анабіоз

Завдяки власному якісному корму з початку серпня розпочинається збір маточного стада на майбутній сезон. Після відбору достатньої кількості репродуктора починається збір врожаю равликів, які розміщуються в спеціальних приміщеннях, де проходять етапи дефекації, миття, просушування та фасування.

0
0 1 2 3 4 5 6 7 8